Aida Baranauskaitė

Aktyvaus asmeninio pardavimo ekspertė, derybų ir bendradarbiavimo srities vyr. konsultantė.


Aida Baranauskaitė - Pardavimo technikos


Apie Aidą

Konsultantė kuria bei padeda kompanijoms įsidiegti klientų aptarnavimo ir pardavimo standartus, veda mokymus pardavimo įgūdžiams tobulinti, moko pardavimo specialistus vertės kalbos, papildomo pardavimo, konfliktų valdymo technikų. 

Aida taip pat veda komandos formavimo ir bendradarbiavimo patyriminius mokymus bei  renginius įvairaus dydžio grupėms bei auditorijoms, norinčioms išmokti efektyviai siekti bendrų tikslų. 

Sisteminis požiūris, nuoseklumas bei konstruktyvus bendravimas su auditorija leidžia Aidai pasiekti geriausių mokymo rezultatų. Konsultantė turi ilgametės aktyvaus asmeninio pardavimo darbo patirties

Aida baigusi VIA Experientia (International Academy for Experiential Education), “Long-term Training Course to Process Experience Effectively” mokymo programą ir turi teisę vesti patyriminio mokymosi principais parengtus seminarus, taip pat sertifikuota darbui su „Inscape Publishing” DiSC metodika.


Ekspertinės sritys

Pardavimo technikos, derybos, klientų aptarnavimas, konfliktų valdymas, bendradarbiavimas ir komandinis darbas, laiko planavimas, patyrimo seminarų, renginių vedimas.

„Išsenkame ne dėl to, kad per daug dirbame, bet todėl, kad paprasčiausiai nematome to, ką dirbame, prasmės. O dalykai, kurių prasmę matome, sužadina mumyse beribius gyvybinės energijos išteklius.” Linn Dennis