Atrankos procesas

 
Niekada nesame laimėję geidžiamiausio darbdavio konkurso, tačiau tikrai žinome, jog yra žmonių, kuriems noras dirbti TMD tampa gyvenimo tikslu. O esantiems čia, darbo skelbimai paprastai netenka prasmės.
 
Neieškosime priežasčių, kodėl. Tik pasakysime, jog TMD dirbantys žmonės mums yra labai svarbūs. Svarbu ne tik tai, ką jūs veikėte ar ko siekiate gyvenime, bet ir tai, kaip mąstote, elgiatės. Kas tikrai turi sutapti - tai mūsų vertybiniai požiūriai. Mūsų atvirumas, profesionalumas, drąsa bei jūsų sąžinė, kūrybiškumas, noras bendrauti ir bendradarbiauti, padėti, suprasti.
 
Mes ne tik mokome kitus, bet ir patys mokomės visą laiką. Su kiekvienu žmogaus atėjimu TMD tampa kitoks - kažkiek laisvesnis ar santūresnis, įtaigesnis ar labiau filosofiškas. Tačiau visuomet išlieka tvirtas savo vertybėmis, veiklos principais, liberalia dvasia. Mes sakome, kad čia dirbantys žmonės turi turėti Oranžinę sielą:) Su gyvybe, nuotaika, ryškiu spindesiu ir niekada nesibaigiančiu Optimizmu.
 
Vizionierius ir IT pasaulio genijus Steve Jobs kažkada tarė: „Darbas užims didelę jūsų gyvenimo dalį ir vienintelis būdas iš tiesų pasitenkinti tuo, ką darai, yra daryti tai, kas jums atrodo kaip puikus darbas. O vienintelis būdas darbą atlikti puikiai yra mylėti savo darbą. Jeigu tokio darbo neradote, ieškokite toliau. Nesustokite. Kaip ir visuose širdies reikaluose, žinosite, kai jį rasite. “
 
Ir mes tai žinome.

Jei nori prisijungti

Vieni svajoja tapti konsultantais, kiti labai nori dirbti renginių komandoje, treti žavisi mūsų pardavimo komandos gebėjimais... O kažkas paprasčiausiai tiesiog labai nori dirbti TMD. Pranešk mums apie tai, siųsdamas CV ir savo gyvenimo istoriją:

info@tmd.lt
tel. 8 5 210 14 90