Darius Pietaris

Asocijuotas „TMD partners” konsultantas


Darius Pietaris - Energija veikti

Apie Darių

Darius yra vienas geriausių šalies mokymo ekspertų, bene labiausiai patyręs asmeninio tobulėjimo, pardavimo ir derybų srities konsultantas Lietuvoje, savo patirtimi bei kompetencija padėjęs tūkstančiams vadovų bei organizacijų pasiekti geresnių veiklos rezultatų. Darius konsultuoja aukščiausio lygio vadovų komandas ir sprendimų priėmėjus, padeda organizacijų lyderiams atrasti būtiną darbo ir gyvenimo balansą, nukreipti turimus resursus teisinga linkme bei būti sėkmingais įvairiose situacijose. Konsultantas veda mokymo programas,  padedančias susitarti derybose, spręsti konfliktus, ugdyti vidinius trenerius bei emocinę kompetenciją vietiniuose bei tarptautiniuose mokymo projektuose Kazachstane, Rusijoje, Baltarusijoje, Latvijoje, Estijoje, Švedijoje ir kt.

Daugelio konferencijų pagrindinis pranešėjas, patyrimo seminarų „Energija veikti”,  „Publikos numylėtinis”, „Business Being: Activating Mindfulness” ir kt. autorius, sukūręs asmeninio tobulėjimo audio programas „Tavo sėkmės medžioklė”, „Derybų tango”, „Sėkmingo pardavėjo kodas” ir kt. Darius taip pat yra ir daugelio mokymo programų bendraautorius: „Emocinė kompetencija”, „Pokyčių valdymas”,  „Interesų derinimas”, Vidinių trenerių mokymo programa ir kt. Darius yra sertifikuotas dirbti su JAV Inscape Publishing kompanijos mokymo metodikomis Lietuvoje, baigęs BICG (Baltic Institute of Corporate Governance) profesionalaus valdybos nario programą.


Ekspertinės sritys

Emocinė kompetencija, efektyvus vadovavimas ir valdymas, asmeninio efektyvumo didinimas, pokyčių valdymas, vidinių trenerių ugdymo programos, derybos ir konfliktų sprendimas.
„Jūsų laikas yra ribotas, taigi nešvaistykite jo gyvendami kitų žmonių gyvenimus. Neįstrikite dogmose, tai yra nesiremkite kitų žmonių mąstymo rezultatais. Neleiskite kitų žmonių nuomonėms perrėkti jūsų vidinio balso. O svarbiausia, turėkite drąsos pasikliauti savo širdimi ir intuicija.” Steve Jobs