Donata Varnelienė

Diplomuota organizacijų psichologijos magistrė, aktyvaus asmeninio pardavimo ir pardavimo pajėgų ugdymo ekspertė, EQ ir asmeninio efektyvumo srities konsultantė.


Apie Donatą

Donata turi ilgametės patirties asmeniniuose pardavimuose (B2B ir B2C) bei suaugusiųjų mokyme. Dirbdama su klientais sėkmingai taiko ne tik tradicines, bet ir inovatyvias mokymo formas. Pardavimo pajėgas ugdo ir motyvuoja nuotoliniu būdu (webinarai), įvairiomis priemonėmis on-line (testai ir užduotys elektroninėje sistemoje). Konsultantė su pardavėjais yra dirbusi tiek individualiai, mažose grupėse, tiek darydama pristatymus bei mokymus didelėse auditorijose (1800+). 

Donata taip pat turi patirties valdant didelius pokyčių projektus (pvz., viduriniosios grandies vadovų mentorystės projektas, naujų pardavėjų adaptacijos projektas, naujų produktų pardavimo start up ir kt.) Daug dėmesio savo veikloje Donata yra skyrusi kokybės standartų kūrimui ir diegimui, vertinimo sistemų kūrimui ir pačiam vertinimui, grįžtamojo ryšio teikimui.

Konsultantė daug laiko skiria emocinės kompetencijos nagrinėjimui ir šios srities adaptacijai pardavimų veikloje.

Konsultantė yra sertifikuota darbui su IPB Partners DiSC metodika. Baigusi tarptautinę Genos Emocinio Intelekto sertifikacijos programą, įgijusi praktikės statusą ir sertifikuota naudoti  pasaulinį pripažinimą turintį EQ vertinimo įrankį "Genos Emotional Intelligence Assessment Scale” (vienas iš šešių įrankių pasaulyje, aprobuotas paties Emocinio intelekto pradininko Daniel Goleman). Tai leidžia TMD pirmiesiems rinkoje pasiūlyti itin profesionalų požiūrį į emocinės kompetencijos vertinimą ir ugdymą.


Ekspertinės sritys

Asmeninis pardavimas, derybos, kliento poreikio formavimas, vertės pardavimas, efektyvus pristatymas ir įtikinimas, pardavimo standartų kūrimas, EQ, emocinės įtampos įveika ir valdymas.

„Gyvenime galite turėti viską, ką tik norite, jeigu padėsite kitiems žmonėms gauti tai, ko trokšta jie.” Zig Ziglar