Donata Varnelienė

Diplomuota psichologė, aktyvaus asmeninio pardavimo ekspertė, pardavimo pajėgų ugdymo konsultantė.


Apie Donatą

Donata turi ilgametės patirties asmeniniuose pardavimuose (B2B ir B2C) bei suaugusiųjų mokyme. Dirbdama didžiausioje draudimo bendrovėje Baltijos šalyse, konsultantė ugdė daugiau nei 600 pardavėjų, sėkmingai taikydama ne tik tradicines, bet ir inovatyvias mokymo formas. Pardavimo pajėgos buvo mokomos ir motyvuojamos nuotoliniu būdu (webinarai), įvairiomis priemonėmis on-line (testai ir užduotys elektroninėje sistemoje). Konsultantė su pardavėjais yra dirbusi tiek individualiai, mažose grupėse, tiek darydama pristatymus bei mokymus didelėse auditorijose (200+). 

Donata taip pat turi patirties valdant didelius pokyčių projektus (pvz., viduriniosios grandies vadovų mentorystės projektas, naujų pardavėjų adaptacijos projektas, naujų produktų pardavimo start up ir kt.) Konsultantė yra dalyvavusi realizuojant reikšmingą veiklos efektyvumo gerinimo projektą, kuris per 2 metus pardavėjų darbo kokybę kompanijoje pagerino daugiau nei 20%. Daug dėmesio savo veikloje Donata yra skyrusi kokybės standartų kūrimui ir diegimui, vertinimo sistemų kūrimui ir pačiam vertinimui, grįžtamojo ryšio teikimui.

Konsultantė yra sertifikuota darbui su IPB Partners DiSC metodika.


Ekspertinės sritys

Asmeninio pardavimo technikos, derybos, kliento poreikio formavimas, klausinėjimas ir klausymas pardavime, vertės pardavimas, efektyvus pristatymas ir įtikinimas, pardavimo standartų kūrimas, streso ir emocinės įtampos valdymas.

„Gyvenime galite turėti viską, ką tik norite, jeigu padėsite kitiems žmonėms gauti tai, ko trokšta jie.” Zig Ziglar