Faktai ir skaičiai

 
Šis skyrelis - tiems, kurie mėgsta skaičius, fiksuoja faktus ar domisi statistika.
 
Neslėpsime, mums sekasi  įgyvendinti iškeltus tikslus, įveikti iššūkius, o „Verslo Žinių” kasmetinius mokymų ir konsultacijų kompanijų reitingus visuomet papuošia mūsų kompanijos vardas. Beje, įsitaisyti dažniausiai  jis mėgsta ne bet kur, o pirmose pozicijose:) Tiesa,  mes visuomet pabrėžiame, kad už įspūdingų skaičių  visuomet stovi žmonės: tie, kurie dirbo, ir tie, kuriems dirbome. Tad šiais pasiekimais galime didžiuotis visi kartu!
 
80 000 + dalyvių
Virš 80 000 darbuotojų iš skirtingų organizacijų pažino mūsų patirtį, išbandė mokymo metodus, lavino įgūdžius ir įgijo naujų žinių. Tai beveik tiek pat žmonių, kiek gyvena Panevėžyje ar Alytuje!  Vieni jas išgirdo individualiai, kiti - kartu su kolegomis dalyvaudami seminaruose, dar kiti - pilnose konferencijų ar renginių auditorijose, klausydamiesi įkvepiančių konsultantų istorijų ir patirties.
6000 + mokymo programų
Tūkstančiais skaičiuojamos ir sukurtos bei įgyvendintos mokymo programos  Tiek ir dar daugiau veiksmingų sprendimų buvo sukurta individualioms klientų situacijoms spręsti, jų darbuotojų įgūdžiams gilinti.
10 000 + mokymo dienų
Visa tai įgyvendinti prireikė net 10 000 mokymo dienų bei svaraus konsultantų, projektų vadovų, organizacinės komandos žmonių indėlio, laiko, pastangų ir patirties.
Net 30 mokymų per savaitę
Ar pamenate posakį „eilinė darbo savaitė”? Mums jos retai būna vienodos, nes nuolat vyksta daug ir įvairios veiklos. Pavyzdžiui, pirmadienį - 3 mokymai Kaune ir 4-Vilniuje, antradienį - 4 mokymai Vilniuje, 1 -Trakuose ir 1 -Kaune, trečiadienį ir ketvirtadienį - net 7 mokymai Vilniuje ir Vilniaus raj., o penktadienis - vėl Vilnius, Druskininkai, Kaunas...