Renata Žemaitienė redaktorė
Nr. 38 2016 06

Gera dirbti kartu

„If everyone is moving forward together, then success takes care of itself.”

Suburti vieningą komandą svajoja bet kuris darbdavys. Turėti motyvuotus ir atsakingus žmones, darniai siekiančius rezultato, nebijančius iššūkių bei mokančius problemas paversti galimybėmis.

Aktyvuoti komandiškumą galima įvairiausiais būdais - žaidimais, pramogomis, įmonių vakarėliais, bendromis išvykomis, šventėmis, renginiais. Komandos formavimas neturi sienų, tik skirtingas formas. Jei Lietuvoje jums pasiūlys plaukti baidarėmis, žaisti viduramžius ar išbandyti protmūšius, tai pavyzdžiui, Ispanijos renginių bendrovės vilios įveikti sangrijos iššūkius, kvies neutralizuoti bombą ar surežisuoti spaudos konferenciją. Kad ir kas bevyktų - garantuotos puikios emocijos ir tobulai geras laikas.

Tiesa, euforija greitai nuslūgsta ir dažnai viskas vėl stoja į savo vėžes. Tad jei reikalingas ilgalaikis pokytis, verta prisiminti, jog darbas turi būti gilus ir intensyvus: reikia suformuoti tinkamas darbuotojų nuostatas, sudaryti sąlygas jiems geriau pažinti vienam kitą, sustiprinti kompanijos vertybes. Būtina tinkamai įvertinti kiekvienos kompanijos situaciją, atrasti ir priimti autentiškus, jai tinkamus sprendimus bei itin kokybiškai   suteikti grįžtąmąjį ryšį. Tikriausiai dėl to „TMD  partners” yra sukūrę virš 460 mokomųjų renginių sprendimų, kurie tampa organiška komandų vystymosi tąsa. 

Jie leidžia siekti geresnio savo rolės organizacijoje supratimo, didesnės identifikacijos su kompanija bei stereotipinį mąstymą pakeičia naujais elgesio šablonais, kurie leidžia darniai dirbti kartu. Ir tuomet atsitinka taip, kaip sakė Henry Ford: “If everyone is moving forward together, then success takes care of itself.”

Tad kryptingo judėjimo jums - į sėkmingas patirtis,  naujas pergales ar tiesiog šiltą vasarą:)