Gintarė Dūdėnaitė

Aktyvaus asmeninio pardavimo ir derybų konsultantė, klientų patirties valdymo ekspertė.


Apie Gintarę

Gintarė yra patyrusi praktikė, sėkmingai dirbusi tiesioginių B2B pardavimų srityje, rezultatyviai valdžiusi verslo plėtros procesus ir ugdžiusi savo darbuotojų komandą. 

Konsultantei yra tekę daug dirbti su talentingiausių rinkos darbuotojų pritraukimu į skirtingas kompanijas, išskirtinės kandidatų patirties kelionės kūrimu, darbuotojų įvedimu bei darbdavio įvaizdžio formavimu. Ši patirtis leido iš arti tyrinėti, kokios profesinės kompetencijos ir asmeninės savybės rezultatyviausius darbuotojus dažniausiai išskiria iš minios.

Gintarė puikiai išmano komandų, reikalaujančių įtakos darymo, interesų derinimo bei kliento aptarnavimo įgūdžių, kasdienio darbo specifiką bei ugdymo principus. Ne vienerius metus dirbdama konsultaciniame versle, ji suformavo įgūdį puikiai perprasti pačių įvairiausių verslų veiklos subtilybes, metodus ir atpažinti jautriausias vietas, kuriose reikalingas pastiprinimas.

Konsultantė daug dėmesio skiria emocinei kompetencijai ir autentiško santykio pardavimo procese kūrimo temai.


Ekspertinės sritys

Asmeninis pardavimas, derybos ir interesų derinimas, kliento poreikio formavimas, vertės pardavimas, įtikinimas, ilgalaikių santykių su klientais kūrimas ir valdymas, klientų aptarnavimas.

„Gyvenime galite turėti viską, ką tik norite, jeigu padėsite kitiems žmonėms gauti tai, ko trokšta jie.” Zig Ziglar