Kristina Braniauskienė

Vadovavimo, lyderystės bei personalo srities konsultantė ir praktikė.


Apie Kristiną

Konsultantė turi ilgametės vadovavimo patirties tarptautinėse bendrovėse, paslaugų, prekybos ir finansiniuose sektoriuose. Yra dalyvavusi kuriant bei realizuojant įvairius darbuotojų ugdymo ir jų veiklos efektyvumo didinimo projektus: personalo valdymo platformos diegimas, naujų komandų kūrimas, veiklos procesų tobulinimas, įsitraukimo tyrimo organizavimas, klientų aptarnavimo standartų kūrimas ir pan.

Kristina domisi bei yra aktyviai dalyvavusi diegiant ir stiprinant vertybių kultūrą organizacijose, buvo specialaus Vertybių žaidimo moderatorė, prisidėjusi prie jo kūrimo bei diegimo, darbuotojų įsitraukimo skatinimo. 

Sukaupta darbuotojų ugdymo bei e.mokymų patirtimi mielai dalinosi ir su kitų šalių (LV,EE) kolegomis, perduodama know-how, kurdama mokymų vedimo standartus.

Konsultantė domisi bei koncentruoja ekspertinį dėmesį į vadovo vaidmenį formuojant naują komandą, veikiančių komandų ugdymą bei stiprinimą, darbuotojų tarpasmeninių ir tarpkomandinių santykių tobulinimą, motyvaciją, talentų ugdymą.

Kristina taip pat džiaugiasi, galėdama įkvėpti CEO ir vadovus siekti asmeninio tobulėjimo, nes investicija į saviugdą atsiperka su kaupu: įgalina kurti sėkmingus asmeninius ir profesinius santykius, lemia efektyvesnį vadovavimą, aukštesnę darbuotojų motyvaciją bei produktyvumą.


Ekspertinės sritys

Efektyvus vadovavimas, ugdantysis vadovavimas, pokyčių valdymas, darbas su komanda.

„Didžiausias iššūkis gyvenime yra įveikti savo paties (nusistatytas) ribas ir eiti taip toli, kaip niekada nebūtum nė svajojęs.” Paul Gauguin