Mindaugas Jasiūnas

Derybų meistriškumo ir pardavimo technikų konsultantas.


Apie Mindaugą

Konsultantas veda grupinius bei individualius mokymus  derybų ir pardavimų įgūdžiams tobulinti, moko suprasti klientų poreikius ir pardavimo procese parodyti vertę. Mindaugas taip pat teikia individualias konsultacijas komandoms pagal Grow Couching modelį.

Konsultantas turi daugiau nei 20 metų patirties (B2C) ir (B2B) pardavimuose, vadovavo pardavimų komandai Lietuvoje bei Pabaltijo šalyse. Dirbdamas vienoje iš didžiausių pasaulinių padangų gamintojų kompanijų, Mindaugas buvo atsakingas už  Nordic ir Pabaltijo pardavimų komandos ugdymą ir kompetencijų diegimą, metinį kompetencijų vertinimą, darbuotojų ugdymo planų sudarymą bei įgyvendinimo monitoringą. Derybų ir pardavimo mokymų vedimas, on-line mokymai, vidinis CRM, pardavimo komandos premijavimo diegimas/įgyvendinimas buvo pagrindinės Mindaugo atsakomybės sritys. 

Struktūrinis požiūris, konstruktyvumas, gebėjimas pamatyti ir iškelti problemos esmę, asmeniniai bendravimo su auditorija  įgūdžiai leidžia Mindaugui pasiekti puikių mokymo rezultatų. 


Ekspertinės sritys

Pardavimo technikos, asmeninis pardavimas, kliento poreikio formavimas, vertės pardavimas, efektyvus pristatymas ir įtikinimas, derybų vedimo meistriškumas.

„Didžiausias iššūkis gyvenime yra įveikti savo paties (nusistatytas) ribas ir eiti taip toli, kaip niekada nebūtum nė svajojęs.” Paul Gauguin