„TMD Partnerių" biuras švyti baltai

2008 05 01

Verslo valdymo konsultacijų UAB “TMD Partneriai”, nusprendusi atnaujinti kompiuterinę techniką, visus biuro kompiuterius pakeitė “Apple” kompiuteriais.

“Buvome girdėję, kad tai kokybiški, naujoviški įrenginiai. Teko dalyvauti pristatymuose, kai sužinojome apie jų išskirtinumus, funkcijų įvairovę, galimybes. Išgirsta informacija paneigė paplitusį požiūrį apie “Apple” programinės įrangos, techninių sprendimų nesuderinamumą su masiškai paplitusiomis, populiariomis sistemomis. Tai ir paskatino “Apple”  kompiuterius išbandyti patiems.” - pasakoja bendrovės direktorius Vilius Žemaitis.

Prieš galutinai apsisprendžiant, ar tikrai verta pirkti obuoliuku pažymėtus įrenginius, su trimis “Apple” kompiuteriais kelias savaites pakaitomis dirbo visi bendrovės “TMD Partneriai” darbuotojai. “Puikus dizainas. Tačiau svarbiausias - tas geras pojūtis, kurį patiri dirbdamas šiuo kompiuteriu”, taip būtų galima apibendrinti darbuotojų atsiliepimus.

Abejonių nebeliko. Žemaitis sako, kad pasirinkusi “Apple” jo vadovaujama bendrovė rado sau idealiai tinkamą sprendimą. “TMD Partnerių” filosofija siejama su kūrybingais, išskirtiniais, naujoviškais sprendimais - visai kaip ir “Apple produktai”, - nurodo bendrovės vadovas.

Prireikė maždaug mėnesio, kol darbuotojai įprato dirbti su naujais kompiuteriais, nauja operacine sistema, programomis. Daugiausiai klausimų kilo dėl kompiuterių tinklo, taip pat reikia kiek pakeisti serverio išteklių paskirstymą. “Darbuotojai įgijo naujų žinių, pakilo jų kvalifikacija, be to, mūsų konsultantai daug dėmesio sulaukia ir per mokymus - “Apple” kompiuteriais itin domisi mokymų dalyviai. Kad su “Apple” įrenginiais dirbti paprasčiau ir lengviau, nuolat girdime iš darbuotojų - tai išties vartotojui draugiška, paprasta naudoti sistema, kurią išbandžius grįžti prie senosios nebesinori. Pakito ir pristatymų kokybė, o tai teikiant mokymų ir konsultavimo paslaugas labai svarbu. Taip pat žavi nedidelės, tačiau malonios smulkmenos - tamsoje apšviečiama klaviatūra, prie kiekvieno kompiuterio esantys valdymo pulteliai ir kt.”, pasikeitimų privalumus vardija bendrovės “TMD Partneriai” direktorius Žemaitis.

Pasak jo, pirmasis sistemos perpratimo - etapas jau įveiktas, dabar belieka išmokti maksimaliai išnaudoti visas sistemos funkcijas ir galimybes. Artimiausiu metu bendrovė ketina išbandyti ir pradėti naudotis “Apple” atsarginių kopijų darymo sistema.

Vilius Žemaitis