Paulius Tamolė

Viešojo kalbėjimo ekspertas, bendravimo ir bendradarbiavimo praktikas, ICF akredituotas ugdomojo vadovavimo konsultantas.


Apie Paulių

Gebėjimas kurti santykį, organizuoti procesus, kad jie įvyktų iki galo, stiprus empatijos jausmas – tai dalykai, kurie geriausiai apibūdina Paulių. Konsultantas, remdamasis dalyvaujančios lyderystės principais, kuria bei padeda kompanijoms įsidiegti klientų aptarnavimo standartus ir vertybes.  Paulius išmano vidinę ir išorinę komunikaciją, tad mielai dalinasi sukaupta darbo patirtimi dirbant viešųjų ryšių kompanijoje.

Konsultanto įgauta ilgametė sceninė patirtis kino ir teatro scenose leidžia jam sėkmingai dalintis praktiškais pavyzdžiais viešo kalbėjimo ar kūrybiškumo mokymuose. 

Jis taip pat veda komandos formavimo ir bendradarbiavimo patyriminius mokymus bei  renginius įvairaus dydžio grupėms bei auditorijoms, norinčioms išmokti efektyviai siekti bendrų tikslų. 

Paulius yra akredituotas ICF (International Coach Federation) ugdomojo vadovavimo konsultantas. Režisūrinė ir kūrybinė veikla įvertinta dviem valstybiniais „Auksiniais scenos kryžiaus“ apdovanojimais.


Ekspertinės sritys

Viešas kalbėjimas, kūrybiškumas, organizacijos kultūra, komandos formavimas ir bendradarbiavimas, patyriminių renginių vedimas, konferencijų moderavimas.

„Tik priėmęs save tokį, koks esu, aš galiu keistis.” Carl Rogers