Verslo žinios

 
Graži ir ilgalaikė dalykinė bičiulystė mus sieja su didžiausiu ir ko gero, skaidriausiu verslo dienraščiu Lietuvoje „Verslo žinios”. Mes ne tik esame jo prenumeratoriai ir skaitytojai, bet jau septintus metus kartu ruošėme kasmetinę pardavėjų auditorijai skirtą konferenciją. Prisipažinsime, kiekvieną karta sulaukiančią puikių atsiliepimų ir dalyvių vertinimų. Per tuos metus teko gvildenti ir nagrinėti daug įdomių temų, sutikti puikių pranešėjų bei išgirsti šimtus vertingų kompanijų istorijų:
Paprastai šių renginių metu keliame sau tikslą ne tik pasidalinti patirtimi, bet nuolat ieškome naujų formų, būdų ar metodų, kaip padaryti renginį aktyvų, atraktyvų ir vertingą turinio prasme. Taip prieš keletą metų  buvo išbandyta debatų idėja, tiesioginis forumas, grupinis darbas, paralelinės sesijos, žaidybinės situacijos, kapitonų mūšis...
 
Ir kiekviena kartą, renginiui pasibaigus, jį palydime naujomis mintimis: „o kai kitais metais darysime konferenciją, tuomet ....” Šių minčių praktinį realizavimą galite stebėti fotogalerijoje: