Vertybės

 
Mūsų sėkmės alchemija pagrįsta atvirumu, kūrybiškumu, partneryste, profesionalumu bei drąsa siekti geriausio. Rinkoje esame inovacijų lyderiai, nestandartinių sprendimų kūrėjai, ambicingų projektų įgyvendintojai. Klientams nuolat skiriame ypatingą dėmesį  bei užtikriname nepriekaištingą paslaugų kokybę.
 
Apie tai, ką vertiname ir kuo didžiuojamės:
 
#MoveForward

Mane tai domina! Konferencija. Važiuoju. Galiu. Persiųsiu tau. Interviu. Gal ir mes taip galim? Pasižiūrėk. O, naujas video. Dalinuosi. Susitiksim su jais. Welcome! Įdomu, labai. Palaikau tave! Absoliučiai nauja. Ryt dalyvauju seminare. To niekas nebandė. Naudinga. Pralenkti vakarykštį save. Nauja versija. Oho! Atsiperka su kaupu. Pirmą kartą Lietuvoje. Pavarei! Žinojimas keičia. Patirtis. Nėra ribų. Daugiau. Can you? 

#ExtraMile

Aš. Veikiu. Gal padėti? Super mintis! Kiek pajudėjom? Keliu ranką! Pažymėjau WiseTeam. Klientas prašė. Sprendžiu. 5 iš 5. Kaip sekasi? Ir aš!Papildomai. Wow! Nerealu! Noriu. Problema ir galimybė. Taip, susitinkam. Mūsų iniciatyva. Kokie komentarai! Posėdžių kambarys užimtas. Kaip tik apie tai galvoju. Prisijungsiu, būtinai. Matei? Džiaugiuosi ir didžiuojuosi! Daugiau nei priklauso. Oki:) Klientas ir vėl dėkoja. Ačiūūūūū! 

#TrustMe

Pažadėjau. Taip, viską padariau. Informacija.   Kaip sutarėm. Jei nespėsiu, pasakysiu tau. Užpildžiau sistemoje. Labai faina! Įsipareigojimai. O gal taip tiktų? Manau, puikiai! Sakė, kad tik TMD:) Ieškau sprendimų. Laiku. Sorry, mano klaida… Ištesėjau. Super! Susitvarkė. Jaučiu, kad viskas bus gerai. Atsakingai. Pažiūrėsiu, ką galiu. Labiau už save. Organizuota. Darom. Labai. Rūpestis. Afigienai gerai:) Pasakyk, ko reikės? Sudėjo. Pranešti. Patikimas. Ateik! Done.

#United

Ačiū, išgelbėjai:)  Kartu. Oranžinė. Prisimeni?:) DI. Gera emocija. Suprantu tave. Santykiai. TMD vibe.  Bendrauju. SC. Sąmoningi. Jungiuosi. Pasitikiu. Chebra, gerbiu! Pasirūpinta. Mums reikia tavęs. Skirtingi. DC. Iš namų. Sveik! Gera dirbti. Autentiškumas. Taip manai? Vau. Labai kietai. Priimu. Gal gali padėti? EQ. Ketvirtadienis - mielai! Good point! Dėl kiekvieno mūsų. Aš labai už. Deal!  Nori kavos?:)