Karjera

Šiuo metu ieškome

Tikrai žinome, jog yra žmonių, kuriems noras dirbti TMD tampa gyvenimo tikslu. Vieni svajoja tapti konsultantais, kiti labai nori dirbti  projektų komandoje, treti žavisi mūsų pardavimo komandos gebėjimais. O kažkas paprasčiausiai tiesiog labai nori dirbti TMD.

Neieškosime priežasčių, kodėl. Tik pasakysime, jog TMD dirbantys žmonės mums yra labai svarbūs. Svarbu ne tik tai, ką jūs veikėte ar ko siekiate gyvenime, bet ir tai, kaip mąstote, elgiatės.

Kas tikrai turi sutapti - tai mūsų vertybiniai požiūriai. Mūsų atvirumas, profesionalumas, drąsa bei jūsų sąžinė, kūrybiškumas, noras bendrauti ir bendradarbiauti, padėti, suprasti.

Mes ne tik mokome kitus, bet ir patys mokomės visą laiką. Su kiekvienu žmogaus atėjimu TMD tampa kitoks - kažkiek laisvesnis ar santūresnis, įtaigesnis ar labiau filosofiškas. Tačiau visuomet išlieka tvirtas savo vertybėmis, veiklos principais, liberalia dvasia.

Vizionierius ir IT pasaulio genijus Steve Jobs kažkada tarė: „Darbas užims didelę jūsų gyvenimo dalį ir vienintelis būdas iš tiesų pasitenkinti tuo, ką darai, yra daryti tai, kas jums atrodo kaip puikus darbas. O vienintelis būdas darbą atlikti puikiai yra mylėti savo darbą. Jeigu tokio darbo neradote, ieškokite toliau. Nesustokite. Kaip ir visuose širdies reikaluose, žinosite, kai jį rasite.“

Ir mes tai žinome.

Jei nori prisijungti - pranešk mums apie tai, siųsdamas CV ir savo gyvenimo istoriją: info@tmd.lt

Sekite mūsų naujienas
Rezervuoti laiką apsilankymui