Partneriai

Vilius Žemaitis

“TMD partners” įkūrėjas ir bendraturtis

CEO | Vadovaujantis Partneris | Organizacijų vystymo HUB vadovas

Organizacijų vystymo, veiklos efektyvumo gerinimo ir planavimo  specialistas bei strategas.

Ekspertinės sritys: organizacijų vystymas, veiklos planavimas, asmeninis efektyvumas, kūrybiškumas ir inovacijos, pokyčių planavimas ir valdymas, organizacijos kultūra.

Vilius veda strategines sesijas, padeda vadovų komandoms susitarti reikšmingais organizacijų vystymo klausimais. Jis konsultuoja ir vadovauja įvairiems projektams valstybiniuose bei komerciniuose sektoriuose, turi mentorystės, pokyčių planavimo ir įgyvendinimo bei procesų tobulinimo organizacijose patirties. Vilius specializuojasi organizacijų strategijos kūrime, jų veiklos efektyvumo didinimo sprendimuose. Taip pat didelį dėmesį skiria inovacijų skatinimui organizacijose, vertybių bei tinkamos vidinės kultūros formavimui.

Deividas Rafanavičius

“TMD partners” įkūrėjas ir bendraturtis

Partneris | Komandos ir asmeninio augimo HUB vadovas

Klientų valdymo ir aptarnavimo srities ekspertas, komandos formavimo ir vystymo konsultantas.

Ekspertinės sritys: klientų aptarnavimas ir lojalumo kūrimas, bendradarbiavimas organizacijos viduje ir su išorės partneriais, konfliktinių situacijų sprendimas ir interesų derinimas, verslo ryšių kūrimas, palaikymas ir plėtojimas.

Patyręs „Customer centricity“ ekspertas, padedantis organizacijoms siekti klientų lojalumo, standartizuoti aptarnavimo veiklą, diegiant įvairius klientų patirties valdymo projektus.  Konsultantas stiprina darbuotojų  komandas,  kurdamas joms pritaikytas  mokymų ar verslo renginių koncepcijas, juos veda ir moderuoja,  prezentuoja  įvairioms auditorijoms (20+, 50+, 100 +, 600+ dalyvių),  skatina bendradarbiavimą organizacijose, padeda  jų nariams palaikyti ir plėtoti veiksmingus tarpusavio santykius. Deividas taip pat konsultuoja  aukščiausio lygio vadovų komandas strateginiais klientų valdymo klausimais, veda strategines sesijas, ugdo įvairių įmonių talentus bei ruošia vidinius trenerius. Sertifikuotas darbui su Inscape Publishing” DiSC bei „Thomas International” metodikomis, taip pat  sertifikuotas GENOS Emocinio intelekto praktikas bei Master treneris.

Sekite mūsų naujienas
Rezervuoti laiką apsilankymui