Renginiai

„Stiprėkim ir aukim kartu!“  - taip greičiausiai ir paprastai būtų galima apibūdinti mūsų organizuojamų renginių tikslą. Santykiai tarp komandos narių visada yra kintantys, darbuotojai nuolat ieško stabilumo ir apibrėžtumo, todėl komandinė gerovė, jos narių sutelktumas yra ir nedalomas organizacijos sėkmės rodiklis. Kita vertus, mokėjimas komandiškai įveikti sunkumus, gebėjimas  priimti pokyčius, ypač neapibrėžtumo sąlygomis, atskleidžia ir stiprina komandos EQ bei atsparumą, kas lemia laiminčias ir augančias komandas.

Mūsų organizuojami renginiai yra orientuoti į ne tik į fizines, bet ir į protines, kūrybines, akiratį plečiančias veiklas. Turime virš keliasdešimt paruoštų konceptų, kurie yra adaptuojami ar pritaikomi kiekvienos organizacijos situacijai. Kai kurie iš jų, kaip pvz. mūsų legendinis Rube Goldberg konceptas,  jau praaugo ir patys save, yra mielai naudojami ne tik klientų, bet ir konkurentų. 

Renginių metu yra ne tik stiprinamas komandų sutelktumas, bet ir lavinamos ateities kompetencijos, darbuotojai mokomi pasitikėti vieni kitais, aktyviau bendrauti bei bendradarbiauti.

Sekite mūsų naujienas
Rezervuoti laiką apsilankymui